Špecialista online marketingu

výkonnostný marketing pre wantee.sk

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ASAP alebo podľa dohody

Celková mzda (brutto)

1 000 - 1 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť s tvorbou PPC kampaní v ecommerce.
Primárne sa orientujeme na výkonnostný marketing na facebooku a google ads. Vašou úlohou bude vystavať a realizovať stratégiu výkonnostného marketingu, remarketingu a mailingu.
Ide o medzinárodný eshop s módou aj vlastnými produktmi wantee.sk / wantee.cz / wantee.hu / wantee.de / wantee.at

-príprava stratégie ppc kampaní a akcií na mesiac a rok, primárne pre social, search a display pre fb, instagram a google ads.
-pomoc pri realizácií a nastavení kampaní
-analýza výsledkov
-tvorba reportov
-stratégia zapojenia ostatných kanálov ako mailing, afiiliate, content, SEO
-vyhľadávanie príležitostí pre získanie lacného a efektívneho trafficu

Zamestnanecké výhody, benefity

mladý kolektív, flexibilný pracovný čas podľa dohody, kancelárie v centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

nadšenie pre digitálny marketing, ochota učiť sa, analytické myslenie

Stručná charakteristika spoločnosti

191tech je spoločnosť v sfére ecommerce, online marketingu a webdevelopmentu. Našim zámerom je vytvárať, prevádzkovať a investovať do webových portálov a technológií, ktoré budú poskytovať vysokú pridanú hodnotu ich užívateľom.
Chceme budovať tím nadšených profesionálov, ktorí sa chcú neustále posúvať dopredu, odborne a osobnostne rásť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miesto práce: Strojárenská 1, 040 01 Košice
Názov spoločnosti: 191tech s.r.o.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Anné
Tel.: +421915949929
E-mail:191tech@191tech.com